امروز: شنبه، 29 خرداد 1400

آموزش انگلیسی تجاریآیا ملاقات و جلسات کاری زیادی دارید که می بایست انگلیسی صحبت کنید؟

یا برای پیشرفت مرتبه ی شغلی تان نیاز به مدارک بین المللی در دنیای تجارت دارید؟

دوره ی مکالمه تجاری از دوره های کاربردی و مفید در دنیای زبان انگلیسی محسوب می گردد. این دوره برای کلیه ی مدیران ارشد و کارکنان شرکت ها، کار آفرینان، کارمندان بخش فروش و بازاریابی و هر شخصی که به نوعی به دنیای تجارت علاقمند است مفید و ضروری میباشد.

دوره های آموزش انگلیسی تجاری در آموزشگاه صمدبین مطابق با نیازهای فردی افراد و با تمركز بر آموزش مکالمات و مکاتبات تجاری برنامه ریزی شده تا متقاضي با واژگان و اصطلاحات كاربردي در زمينه‌هاي مختلف تجاری آشنا شوند. همچنین در این دوره ها سعی برآن شده تا با استفاده از مقالات روزنامه هايي نظير Financial Timesو Economist و اخبار روز تجاري دنيا زبان آموزان را با تكنيك‌ هاي گفتاری و شنیداری و لغات کاربردی بازرگاني در دنياي تجارت و همچنین اصطلاحات خاص اقتصادي و تجاري آشنا کند. چنانچه سفرهای کاریتان زیاد است و شدیداً نیازمند به گذراندن دوره ای برای رفع نیازهای کاری خود در ملاقات ها، جلسات کاری، مذاکرات و یا نوشتن ایمیل میباشید، شرکت در این دوره ها را به شما توصیه می کنیم.

در پایان دوره زبان آموزان میتوانند در آزمون BEC که توسط دانشگاه کمبریج برگزار می شود شرکت کنند و مدرک بین المللی Business English را دریافت نمایند که این مدرکLife Time بوده و دارای اعتبار دائمی می باشد و مانند مدرک IELTS یا TOEFL دارای 2 سال اعتبار نمی باشد.
مزایای شرکت در دوره های آموزش انگلیسی تجاری

دوره مکالمه تجاری از دوره های کاربردی و مفید در دنیای زبان انگلیسی محسوب می گردد. این دوره برای کلیه مدیران ارشد و میانی شرکت ها و بانکها، موسسات دولتی، کار آفرینان، مدیران و کارکنان بخش فروش و بازاریابی در رده‌های مختلف سازمانی و همچنین علاقمندان به آشنایی با مفاهیم مدیریتی و بازرگانی جهت انجام مراودات تجاری و بازرگانی به زبان انگلیسی و یا هر شخصی که به نوعی به دنیای تجارت علاقه مند است مفید و ضروری میباشد. از مزایای شرکت در دوره های انگلیسی تجاری این است که افراد با الگوها و کلیشه های رایج در محاوره تجاری و مکالمات در سطح بین الملل آشنا شده و قادر خواهند بود نیازهای زبانی خود در امور تجاری را به راحتی برطرف نمایند و همچنین فرصت های شغلی مناسب تری را پیش روی خود قرار دهند.آموزش انگلیسی تجاری با کتابهایMarket Leader

استفاده از کتب جدید و حرفه ای Market Leader (ویرایش سوم) از انتشارات لانگمن پیرسون، این امکان را به زبان آموز می دهد تا گام به گام اصطلاحات تجاری و هر آنچه را که به دنیای تجارت مربوط می شود را به انگلیسی آموزش ببیند و با اعتماد به نفس بالایی در مذاکرات (حضوری و یا تلفنی) شرکت نموده و در بخش نوشتاری بتواند با شرکای تجاری خود براحتی مکاتبات حرفه ای داشته باشند.

این مجموعه کتاب در قالب ۵ سطح (پایه، مقدماتی، میانی، تکمیلی و پیشرفته) ارائه گردیده است و شامل فایل های ویدیویی، نرم افزار، PDF و MP3 می باشد. تمامی کتاب های این مجموعه همراه با فایل های صوتی می باشند که به زبان آموزان این فرصت را می دهند که زبان انگلیسی را از طریق شنیداری نیز فرا بگیرند. مجموعه فوق علاوه بر آموزش، دارای سوالات و آزمون هایی است که در قالب فایل نرم افزاری به صورت Interactive برای زبان آموزان آماده شده است. همچنین علاوه بر نرم افزار، این مجموعه در قالب فایل های PDF جداگانه نیز تعدادی تمرین و سوال برای زبان آموزان آماده کرده است که همراه با پاسخ در انتهای کتاب می باشند.

مهارت های ارتباطی، روش های موفقیت در کسب و کار، مذاکرات، برندینگ، بازاریابی موفق، گفتمان در جلسات رسمی، فروش و ده ها بحث دیگر از سرفصل های مهم این دوره ها به شمار می روند.
چرا آموزش زبان انگلیسی تجاری با کتابهایMarket Leader

تاکید ویژه بر روی مهارتهای کلیدی گفتاری و شنیداری

تمرکز بر روی آموزش نکات کلیدی در مذاکرات تجاری

آموزش لغات کاربردی و مفید در حیطه مذاکرات تجاری

استفاده از موضوعات بروز مطابق با آخرین تغییرات علم تجارت

دسته بندی دروس، ویدئوهای آموزشی و مهارتها مرتبط با هر درس در نرم افزار

وجود تست های دسته بندی شده در انتهای هر فصل برای سنجش و خودآزمایی دانش زبان آموز در پایان هر درسنحوه برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی تجاری در آموزشگاه زبان صمدبین 

در حال حاضر دوره های آموزش زبان انگلیسی تجاری در صمدبین بصورت کلاس های خصوصی 3 یا 6 جلسه90 دقیقه ای در هفته (روزهای زوج یا فرد) برگزار می گردد. این کلاس ها مناسب افرادیست که به هر دلیلی مایل به یادگیری سریع زبان انگلیسی و دریافت مدرک معتبر زبان در مدت زمان کوتاه می باشد
اهداف آموزشی مکالمه انگلیسی تجاری در آموزشگاه زبان فردای روشن

آمادگي جهت شركت در آزمون معتبر BEC دانشگاه كمبريج انگلستان

آموزش مهارت های ارتباطی و فنون مذاكره

آموزش عوامل موفقیت در کسب و کار

آموزش نحوه مذاکرات و مکاتبات بازرگانی

آموزش نحوه بازاریابی موفق و تکنیک های فروش

آموزش اصطلاحات و واژگان کاربردی تجاري

آموزش اصول قراردادهاي بين‌المللي