امروز: شنبه، 25 مرداد 1399

تربیت مدرس TTC


حرفه ای به دنیای تدریس قدم بگذارید

در دنیای مدرن امروز نیاز به دانش زبان انگلیسی و استفاده از آن به روش¬های گوناگون رو به افزایش است. به همین دلیل تقاضای یادگیری این زبان در بین افراد جامعه نیز رو به افزایش گذاشته و در نتیجه نیاز به اساتید متبحر آموزش زبان انگلیسی در کشورمان بیش از پیش احساس می¬شود. داشتن علم و دانش زبان برای تدریس امری واجب و ضروری است اما شرط کافی برای تدریس زبان نمی باشد. بسیارند افرادی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند ولی علم تدریس زبان های خارجی را نیاموخته اند. لازم به ذکر است تدریس حرفه ایی و خوب امری اتفاقی نمی باشد، داشتن علم و همچنین کسب مهارت و توانایی لازم از مواردی است که مدرسین حرفه ای زبان های خارجی را از هم تفکیک میکند .


TTC به سبک فردای روشن

TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی تربیت مدرس می باشد. این دوره ویژه علاقمندان به تدریس با معلومات انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced) می باشد و متقاضیان با شرکت در این دوره ها در کنار یادگیری تکنیک ها و مبانی پیشرفته تدریس با جدیدترین شیوه های مرسوم آموزشی در دنیا آشنا می شوند. این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری های تدریس، شامل کارگاههای عملی وObservation بهترین اساتید آموزشگاه می باشد. علاقمندان میتوانند با شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی موسسه فردای روشن در این دوره شرکت نموده و در انتهای دوره در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه مدرک معتبر تدریس (TTC) را دریافت نمایند.

نفرات برتر در پایان هر دوره میتوانند در آموزشگاه فردای روشن استخدام و به تدریس بپردازند.مزایای شرکت در دوره تربیت مدرس TTC آموزشگاه زبان فردای روشن

یادگیری مبانی و تکنیک های عملی تدریس و شناختMethodology  نوین تدریس

یادگیری شیوه های مختلف تدریس و روشهای مدیریت و روانشناسی کلاس

یادگیری استراتژی های لازم تدریس در کلاسهای شبیه سازی شده جهت کاهش استرس متقاضیان تدریس

کارگاه های عملی تدریس و ارائه Feedback به هر شرکت کننده

آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس با اجرای Demo های متعدد در طول دوره

استخدام نفرات برتر دوره پس از قبولی در آزمون پایان دوره با اعطای مدرکنحوه برگزاری دوره های TTC در آموزشگاه زبان فردای روشن

دوره تربیت مدرس TTC در آموزشگاه زبان فردای روشن بصورت کلاس های گروهی 5 تا 7 نفره برگزار می گردد. جدول زمانبندی و نحوه برگزاری این دوره ها به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که علاقمندان به شرکت در این دوره ها براحتی امکان حضور در این کلاس ها را داشته باشند و در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود دست پیدا کنند.